Naše firma se mimo jiné zabývá aplikací kreativních stěrek jak v interiéru, tak v exteriéru. Kreativní stěrky se používají všude tam, kde investor požaduje, aby interiéry i exteriéry působily dojmem luxusu a výjimečnosti.  Na rozdíl od pravých materiálů, např. mramor či beton, jsou použitelné i tam, kde by mohla být ohrožena statika nebo soudržnost podkladu s obvodovým zdivem. (v interiéru imitace betonového překladu či sloupu z betonu, aplikace na strop ze spirolů s přiznáním spár, nanesení stěrky na obloukovou vanu, aplikace imitace dřeva na fasádu-levnější varianta s menší náročností na údržbu povrchu atd.). Kreativní stěrky drží i na nerovném podkladu a dají se využít na různé sloupy, oblouky i výklenky.

Interiérové stěrky jsou vhodné jako doplněk za televizi, chodbu, za kuchyňskou linku, do koupelny a sprchového koutu, do komerčních prostor, kaváren atd. Nabízíme mnoho různých povrchů a barev (imitace betonu, Travertin, rezavý plech, Benátský štuk, povrchy s metalickou barvou atd.).

Exteriérové stěrky s v posledních letech rozmohly na fasádách rodinných domů, bytových domů, domů občanské vybavenosti. Jedná se zejména o imitaci dřeva, imitace betonu, imitace rezavého plechu atd.

Pokud by jste měli jakýkoli požadavek, na nevšední vzor povrchů a barev (je to pro nás výzva) zavolejte nám nebo napište. Připravíme vzorek a po odsouhlasení provedeme realizaci.

Kreativní stěrky